Menu witryny




Odwiedzono nas 635079 razy
od dnia 01.09.2008


zabieg rollerem

Terapia mikroigłowa Arkana opiera się na nakłuwaniu skóry i otwarciu mikrokanalików. Ułatwia to penetrację składników aktywnych, oraz pobudza naturalny proces odnowy. To skuteczny zabieg dla wielu problemów skórnych oraz alternatywa dla zabiegów laserowych i peelingów chemicznych. Zabieg wykonuje się w celu odmłodzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu, niwelowania rozszerzonych porów i wygładzania blizn, wyrównania kolorytu oraz rozjaśnienia przebarwień.

 

Po dokładnym oczyszczeniu skóry mleczkiem do demakijażu i tonikiem, pracownik wykonujący zabieg rozpoczyna eksholiację peelingiem amfoterycznym. Pozwoli to na usunięcie martwego naskórka i zwiększenie efektywności zabiegu. Peeling nakłada się na skórę na ok 3 minuty i po lekkim przemasowaniu, usuwa się kompresem. Osoba wykonująca zabieg rozpakowuje roller, na skórę aplikuje połowę serum z kwasem hialuronowym i aminokwasami. Nakłuwa (rollerem) skórę partiami w każdym kierunku od 4 do 10 razy. Zaczyna od czoła, potem policzki, nos, brodę, szyję i dekolt. Należ szczególną uwagę zwrócić na zmarszczki; na czole, między brwiami, „kurze łapki”, wokół ust i bruzdę nosowo-wargową. Po zakończeniu nakłuwania wmasowuje się pozostałą część serum, aplikuje bioaktywną maskę z aminokwasami i wykonuje się masaż, aż do wchłonięcia się maski. W celu wyciszenia skóry nakłada się ekspresową maskę, dla skóry naczyniowej. Maska ma formę cukrowo- algową, dzięki czemu może być przygotowana w kilka sekund w „szejkerze”. Ekstrakt z buraka, bogaty we flawonoidy, witaminy i minerały uszczelnia naczynia krwionośne i łagodzi podrażnienia. Po 15 minutach usuwa się maskę w całości i aplikuje bioaktywny krem z aminokwasami i kwasem hialuronowym. W zależności od reakcji na zabieg zaczerwienienie na skórze może utrzymywać się do kilku godzin.

 

Po zabiegu nie należy korzystać z sauny i basenu przez 24 godziny. Przez 12 godzin nie wykonywać makijażu, oraz unikać mocnej kawy, alkoholu czy pikantnych przypraw. Poleca się zrobić od 3 do 6 zabiegów w odstępach raz na dwa tygodnie lub 4 tygodnie w zależności od reakcji skóry.

 

 

roller.jpg

 

Wskazania:
•    skóra starzejąca się, wiotka, mało elastyczna
•    skóra wymagająca liftingu, poprawy owalu twarzy
•    zmarszczki –„ kurze łapki”  zmarszczki wokół ust
•    zmiany potrądzikowe – ubytki, dziurki, blizny
•    wypadanie włosów (Alopecia)
•    rozstępy
•    blizny pooperacyjne, atroficzne

 

Przeciwwskazania do używania rollerów:
-
choroby nowotworowe
-choroby przewlekłe związane z układem krążenia

-zaburzenia krzepnięcia krwi
-uczulenia na tytan (w przypadku igieł tytanowych)

-uczulenie na stal chirurgiczną (w przypadku igieł wykonanych ze stali chirurgicznej)
-choroby takie jak: epilepsja; cukrzyca; żółtaczka; białaczka;

-operacje i zabiegi chirurgiczne przebyte w ciągu pół roku
-opryszczka

-stany zapalne (skóry i wewnątrz organizmu)
-infekcje bakteryjne, wirusowe i grzybicze

-przyjmowanie antybiotyków
-łuszczyca
-paniczny lęk przed bólem
-ciąża a także karmienie piersią
-czynny trądzik ropny a także trądzik różowaty
-wypełniacze i botoks
-masaże i zabiegi rozgrzewające w miejscu nakłuć (wykonywane w dniu zabiegu)
-cera naczynkowa
-opalanie i sauna w ciągu 3 dni przed zabiegiem

 
 

     


 © Salon Renata | projekt i wykonanie MATYSART.PL