Menu witryny
Odwiedzono nas 654709 razy
od dnia 01.09.2008


Lasery

Lasery używane w naszym salonie!

laser.jpgLaser Fotona Spectro SP Pakiet wraz z ewakuatorem dymu Safe jest nowoczesnym, dostępnym na rynku światowym od 2011 roku systemem laserowym który zawiera w sobie dwa systemy laserowe:

Laser Er:Yagowy 2940nm którego głównym przeznaczeniem są zabiegi: resurfacing, redukcja blizn i rozstępów, redukcja przebarwień, pilingi laserowe i etc.

Laser Nd:Yag 1064nm który jest przeznaczony do: zamykania naczyń powierzchownych oraz głębszych niebiesko-fioletowych, redukcji trądziku, fotoodmładzania, usuwania owłosienia, rumienia i innych zmian skórnych.

Laser Fotona zaopatrzony został w systemy EFC (kontrola zwrotna impulsu) - zapewniający niedostępny dotychczas stopień kontroli nad impulsem promienia lasera a tym samym zwiększający bezpieczeństwo zabiegu, oraz VSP (zmienny kwadratowy impuls) - zapewniający zwiększoną efektywność wiązki lasera, równocześnie polepszający skuteczność i szybkość leczenia w stosunku do posiadanych dotychczas urządzeń. Aparat współpracuje z najszybszym i najbardziej zaawansowanym skanerem skóry F22, pozwalającym na właściwy dobór plamek zabiegowych – co zwiększa szybkość, dokładność i komfort zabiegów oraz z aparatem chłodzący CRYO 6, którego podstawowym zadaniem jest redukcja nieprzyjemnego odczucia pacjenta podczas zabiegu, minimalizacja zaczerwienień, ochrona tkanki i skóry przed termicznym uszkodzeniem. Do lasera dołączony jest również Ewakuator Dymu Safe , który odsysa nieprzyjemny dym wydzielany  podczas pillingów laserowych czy resurfacingu.

 Zakres stosowania Lasera Spectro SP:

  • usuwanie owłosienia
  • zamykanie naczynek
  • leczenie trądziku
  • fotoodmładzanie T3
  • leczenie grzybicy paznokci
  • usuwanie przebarwień
  • resurfacing (wygładzanie zmarszczek, lifting) i peelingi
  • usuwanie blizn
  • redukcja rozstępów

O przeciwwskazaniach do zabiegów laserowych mówi właścicielka salonu- Renata Grabowska.

 dyplom04.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

dyplom09.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

   ___________________________

aleksandryt.jpg Laser Aleksandrytowy jest innowacją na skalę światową w dziedzinie bezbolesnego usuwania / epilacji owłosienia z całego ciała!!! Epilacja laserem w odróżnieniu od dotychczasowych metod depilacyjnych usuwa włos wraz z cebulką. Dzięki zastosowanemu laserowi 755 nm cały zabieg jest całkowicie bezbolesny, najskuteczniejszy i najbezpieczniejszy ze wszystkich znanych sposobów usuwania owłosienia.

Duża gęstość energii w połączeniu z dużym rozmiarem plamki zabiegowej i dużą częstotliwością umożliwia efektywne usuwanie owłosienia z każdej części ciała. Długość fali 750 nm jest najlepsza do usuwania owłosienia do fototypu Fitzpatricka (fototyp IV), dzięki dużej absorpcji w melaninie. System chłodzenia skóry zamontowany w urządzeniu gwarantuje bezpieczeństwo szerokiej gamy przeprowadzanych zabiegów. Matisse HR jest laserem medycznym produkowanym zgodnie z klasyfikacją 93/42/CEE Annex II. 

Cały zabieg polega na oddziaływaniu plamki lasera o rozmiarze 1,5 cm miejsce po miejscu na skórę depilowaną. Czas trwania zabiegu zależy od powierzchni na jakiej jest wykonywany np. usuwanie owłosienia wąsika zajmuje tylko ok. 1 min., pachy ok. 5 min., bikini ok. 15 min. , całe nogi ok. 1,5 godziny. Zabieg jest zupełnie bezbolesny - w tym czasie można czytać książkę, słuchać muzyki czy też po prostu zasnąć. Zalecana ilość zabiegów do całkowitego pozbycia się owłosienia z danej części ciała to 4 do 6 zabiegów. Zabiegi należy powtarzać co 4 - 6 tygodni po czym można się cieszyć gładką skórą wolną od owłosienia.

Porównując laser Aleksandrytowy z innymi urządzeniami tego typu (laser diodowy, Yagowy, rubinowy itp.) dochodzimy do następujących wniosków:
1. Zabiegi laserem Aleksandrytowymdużo szybsze (średnio czas trwania zabiegu jest o połowę krótszy)
2. Zabiegi laserem Aleksandrytowymbardziej komfortowe na wrażliwych częściach ciała (np. bikini), ponieważ końcówka nie dotyka ciała depilowanego
3. Zabiegi laserem Aleksandrytowymdużo mniej bolesne dzięki unikatowemu systemowi chłodzenia
 
11.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Salon Kosmetyczny RENATA sprzeda Hialurofrax

2_hialurofrax_002.gif

Cena do negocjacji. Kontakt: (44) 725-02-02, 606-649-641

 

 

 

     


 © Salon Renata | projekt i wykonanie MATYSART.PL