Menu witryny
Odwiedzono nas 649881 razy
od dnia 01.09.2008


O nas

Salon „Renata” powstał w 1997 r. Od samego początku współpracujemy z renomowanymi firmami kosmetycznymi.
Naszym priorytetem jest najwyższa jakość i profesjonalizm.

Gabinet kosmetyczny „Renata” to miejsce gdzie można się zrelaksować, wyciszyć i zapomnieć o problemach. Znajdują się tu oddzielne pomieszczenia, gdzie kosmetyczka zajmuje się tylko jedną osobą, co znacznie wpływa na komfort i jakość zabiegów. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do czystości i higieny, nie zapominając jednak o tym by w naszym salonie panowała zawsze miła atmosfera.

Systematycznie korzystamy ze szkoleń organizowanych przez współpracujące z nami firmy zarówno w Polsce jak i za granicą. Śledzimy wydarzenia na kongresach kosmetycznych starając się ciągle podnosić nasze kwalifikacje jak i jakość wykonywanych przez nas zabiegów.

Nasi stali goście przekonali się już o profesjonalizmie naszych pracowników i miłej atmosferze jaką stworzyli wszyscy w Salonie Renata. Dlatego też zapraszamy i Państwa do skorzystania z naszej bogatej oferty.

Salon kosmetyczny Renata to miejsce, gdzie możesz czuć się bezpiecznie, pewnie i całkowicie zdać się na wiedzę i doświadczenie kosmetyczki. W naszym gabinecie wykonujemy szeroką gamę zabiegów pielęgnacyjnych dostosowanych do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

Do wykonywanych zabiegów używamy wyłącznie kosmetyków najlepszej jakości. Dzień po dniu pracujemy nad podnoszeniem naszych kwalifikacji i polepszaniem jakości świadczonych przez nas usług.

ch25.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nasza firma może się poszczycić wyjątkowym, specjalistycznym sprzętem, jakimi są lupy.Duże powiększenie, widzenie stereoskopowe i dołączone do tego Światło Led umożliwiają jeszcze bardziej dokładną i szczegółową pracę.Naszą domeną jest perfekcyjność i zadowolenie klienta.

 

szefowa

Profesjonalna i miła obsługa sprawia, że czas spędzony u nas, w salonie "RENATA", to czas relaksu i prawdziwej przyjemności.

 

estetic_show.jpg 

 

Często jeździmy na doszkalające kursy, szkolenia lub pokazy.

Zachęcamy do czytania  naszego bloga!
Zachęcamy do obejrzenia prezentacji salonu!

ekipa_nowe.jpg

  Można nas znaleźć na:

logo_f.jpg logo_nk.jpg logo_tw.jpg

 

     


 © Salon Renata | projekt i wykonanie MATYSART.PL